Çeyrek Asırlık Tecrübemizle…

Firmamız 1994’de COŞKUNLAR ET olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Doğruluk, dürüstlük, kalite, hijyen ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hedefini belirleyen,

“Yemediğimi başkasına yedirmem” prensibiyle sektörde bir adım ileriye çıkmış ve bu alanda rakiplerine örnek teşkil edecek farklı bir konuma gelmiştir. KEMİKSİZ ET KOMBİNASI adı altında yeni bir oluşum ve değişim süreci başlatan şirketimiz 2010 yılında markalaşma ve kalite yönetim sistemini de bünyesine katarak her türlü ihtiyaca ve gereksinime cevap verebilecek 21’inci yüzyıla yaraşır geçmişin ustalığıyla bugünün son teknolojisini buluşturan yeni üretim fabrikasını kurmuştur.

Üretim satış ve yönetim olmak üzere toplamda 3000 m2 alanda günde 25 ile 30 ton et işleme kapasitesine sahip fabrikamız bulunmakta ayrıca Çatalca’da 50 dönüm arazi üzerine kurulan çiftliğimiz ile siz değerli müşterilerimize en lezzetli en doğal ürünler sunmaktır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından verilen gıda üretim izin belgelerine ve çalışma izin belgesine sahiptir.

Türkiye’nin en seçkin bölgelerinden tedarik edilen kuzu, dana karkas etler özenle seçilip el değmeden: ISO 9001 HACCP ve ISO 22000 Hijyen ve Yönetim Proseslerine uygun veteriner hekim kontrolünde el değmeden işlenmekte ve üretim yapılmaktadır.

Ürün gamına köfte çeşitleri, sucuk, hazır döner, soslu et karışımları ve soslu tavuk çeşitlerini de ilave den şirketimiz bugün satış noktasından günde binlerce tüketiciye ürünlerini ulaştırmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır. Öte yandan kurmuş olduğu servis ağıyla özel sektör ve devlet kurumlarının sektördeki en büyük tedarikçiler sınıfında yerini pekiştirmiştir.

Lokanta, restaurant, catering, okul, hastane vb. tüm firmaların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunan firmamız çalıştığı tüm müşterilerini bir ortağı kabul ederek sektörde her geçen gün pazar payını artırmakta ve kendine yeni ufuklar, yeni hedefler belirlemektedir. Bu vesileyle ticaretimizin şimdiden hayırlı olmasını temenni eder işlerinizde başarılar dileriz.

MUSTAFA COŞKUN